Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra


W Kisielicach zebrano ponad 5 tysięcy złotych

2015-01-15 13:52:26 (ost. akt: 2015-01-23 13:38:19)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Wolontariusze WOŚP kwestowali także w Kisielicach. W Zespole Szkół występowały rodzime zespoły, można było podpatrzeć pracę młodych rzeźbiarzy z kisielickiej sekcji rzeźby. W sumie orkiestra zebrała ponad 5 tysięcy złotych.

Od godz. 11 miłośnicy kopania piłki walczyli w hali Zespołu Szkół w halowym turnieju piłki nożnej o puchar dyrektora Zespołu Szkół, Romana Adamskiego. W turnieju wystartowało 7 zespołów w większości uczestnicy kisielickiej ligi halowej podzielonych na dwie grupy, w których rozgrywano zawody systemem „Każdy z każdym”. 
Do półfinałów wychodziły po dwa zespoły z grup. W meczu finałowym spotkali się zawodnicy KP Wandowo z Old Man. Po zaciętym, stojącym na niezłym poziomie spotkaniu zwyciężył zespół Old Man 2 – 1. W półfinale KP pokonało Afidecor 5 – 0 a Old Man wygrali z Husarią 3 – 7. W spotkaniu o trzecie miejsce rozbity Afidecor uległ Husarii 1-3. Najlepszym bramkarzem został Krzysztof Sitnik, królem strzelców Marcin Trzeciak z jedenastoma trafieniami. W kuluarach mówiono po turnieju, że gdyby miano wybierać MVP turnieju to bez wątpienia byłby nim Piotr Jakubczyk. W godzinach popołudniowych orkiestra zagrała w obiektach Zespołu Szkół Rolniczych. Można tam było posłuchać występów rodzimych wykonawców, podziwiać warsztaty rzeźbiarskie kółka rzeźbiarskiego działającego przy kisielickim MGOK oraz wziąć udział w aukcji. Znużeni mogli skorzystać z kawiarenki i posilić się kawą, herbatą oraz ciastkiem. Na zakończenie uczestnicy mogli podziwiać pokaz światełka do nieba przygotowanego przez kisielicką OSP. W czasie trwania imprezy zebrano ogółem 5 388,14 zł.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages