Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Małgorzata J. - 1,8 promila. Andrzej O. - 2,7 promila

2015-01-23 10:31:19 (ost. akt: 2015-01-23 14:44:35)
Pijanym kierowcom nie wolno pobłażać, a najsurowiej karać, bo tu nie chodzi tylko o ich życie

Pijanym kierowcom nie wolno pobłażać, a najsurowiej karać, bo tu nie chodzi tylko o ich życie

Autor zdjęcia: sxc.hu


Policjanci z powiatu iławskiego zatrzymali kolejnych nietrzeźwych kierujących. Tym razem jeden z nich wjechał do rowu o czym poinformował świadek zdarzenia. Natomiast drugi został zatrzymany podczas kontroli drogowej.

W gminie Kisielice policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Do oficera dyżurnego iławskiej policji zadzwonił mężczyzna z informacją, że przy drodze K-16 w rowie leży samochód, a w nim znajduje się prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca. Świadek dodał, że mężczyzna ten jest sam w aucie i nikogo innego nie widział w okolicy samochodu. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie zatrzymali Andrzeja O. W trakcie czynności ustalili, że 57–letni mieszkaniec Kisielic kierując oplem miał prawie 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut. Samochód mieszkańca Kisielic został odholowany na policyjny parking.

Kolejną osobą zatrzymaną była kobieta. Zatrzymano ją w Zalewie na jednej z ulic podczas kontroli drogowej. Małgorzata J. kierowała fiatem mając prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie. Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy. Samochód przekazano osobie wskazanej, a Małgorzatę J. po wykonaniu czynności zwolniono.
Kodeks karny za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności i utratę prawa jazdy nawet na 10 lat


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages