Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Burmistrz Kisielic ogłosił konkurs na dyrektora ośrodka kultury

2015-03-19 11:45:48 (ost. akt: 2015-03-19 11:23:32)
Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk

Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk

Autor zdjęcia: Dominik Jaskulski

Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk tak jak zapowiadał, ogłosił właśnie konkurs na stanowisko dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kisielicach. Szefem tej jednostki do końca kwietnia jest dotychczasowy dyrektor Michał Wróblewski, z którym burmistrz rozwiązał umowę, o czym informowaliśmy kilka dni temu na portalu.

Jakie są niezbędne wymagania wobec kandydata na to stanowisko? 

Musi posiadać obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA); musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z praw publicznych; kandydat musi mieć nieposzlakowaną opinię; nie może być karany za przestępstwa popełnione umyślnie, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. W wymaganiach niezbędnych jest także zapis o posiadaniu stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na stanowisku pracy. Kolejne wymagania to wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: kulturoznawstwo, pedagogika kulturalno –oświatowa, animacja kultury lub kierunek artystyczny. Wymagany staż pracy minimalnie 5 - letnie doświadczenie. Kandydat jest zobowiązany przedstawić koncepcję planu działania i rozwoju Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.


Są również wymagania dodatkowe:
– Predyspozycje osobowościowe: samodzielność, zdolności analityczne, komunikatywność, odpowiedzialność, terminowość, kreatywność.

– znajomość funkcjonowania instytucji kultury oraz znajomość gospodarki finansowej,
– doświadczenie w pracy z grupami młodzieżowymi, artystycznymi oraz organizacjami pozarządowymi,

– umiejętność pozyskiwania środków pozabudżetowych w tym środków z programów Unii Europejskiej,

– znajomość przepisów: o samorządzie gminnym, o finansach publicznych, o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, prawa pracy, prawa zamówień publicznych w zakresie kultury.
Konieczna jest także dobra znajomość obsługi komputera, oprogramowania MS Office (Word, Excel) i Internetu, oraz znajomość znajomość języka obcego.

Wymagane dokumenty:

– życiorys
– CV,

– list motywacyjny,
– oryginał kwestionariusza osobowego, 

– kserokopia dyplomów potwierdzających wykształcenie, 

– kserokopia świadectw pracy, 

– inne dokumenty potwierdzające zdobyte kwalifikacje,

– oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnej oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,

– oświadczenie kandydata o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

– oświadczenie kandydata dot. posiadanego obywatelstwa oraz znajomości języka polskiego 

– oświadczenie o stanie zdrowia, 

– pisemne przedstawienie koncepcji planu działania i rozwoju Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury,

– oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.)


Uczestnik konkursu otrzyma zestaw informacyjny zawierający warunki organizacyjno - finansowe działalności Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kisielicach – po uprzednim pisemnym lub elektronicznym zgłoszeniu takiej potrzeby w Urzędzie Miejskim w Kisielicach ul. Daszyńskiego 5, 14-220 Kisielice , e-mail: sekretariat@kisielice.pl


Wymiar czasu pracy, rodzaj umowy o pracę:


– pełny wymiar czasu pracy,

– przewidywany termin powołania na stanowisko Dyrektora Miejsko Gminnego Ośrodka Domu Kultury od dnia 1 maja 2015 r.

– przewidywany okres zatrudnienia – 3 lata. 


Oferty z adnotacją na kopercie „Konkurs na stanowisko dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kisielicach” należy składać do 22 kwietnia 2015 r. do godz.: 10:00, Urząd Miejski w Kisielicach, 14-220 Kisielice, ul. Daszyńskiego 5 (decyduje data wpływu). O terminie i miejscu przeprowadzenia konkursu kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Przewidywany termin zakończenia naboru – 30 kwietnia 2015 r. 
Pełny tekst głoszenie znajduje się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Kisielicach oraz na tablicy informacyjnej w Urzędu Miejskiego w Kisielicach.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (34) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. johny z arizony #1747226 | 85.165.*.* 3 cze 2015 18:43

  To jest dopiero początek tego bajzlu.Jeszcze parę osób straci pracę w najbliższym czasie albo jego pensja zostanie zredukowana.Jednak nie ma co się cieszyć bo ja nie chciałbym pracować w urzędzie koło takiego pana i siedzieć jak na bombie.Będę miał pracę jutro czy nie??Kogo weżmie na celownik jutro??Ten jego biuletyn można użyć tylko do jednego celu,w kiblu!Szmatławiec drukowany dla ubogich intelektualnie.Mam nadzieję,że większość jego elektoratu oprzytomnieje przez czas jego kadencji i zasadzą mu coś w coś!!Amen!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. tedi2015 #1704105 | 83.25.*.* 2 kwi 2015 11:43

  No i doczekaliśmy się spełnienia obietnic ryszcza.Dzisiaj otrzymałem pismo z P.U,K,w Kisielicach informujące o podwyżce czynszu za lokal mieszkalny o 10%.Zaiste tak dotrzymuje obietnic ryszcz.A miało być tak pięknie(podatki obniżone,a nie podwyższane,nowe miejsca pracy(ale chba tylko dla swoich),itp.No i jak się macie z tymi obietnicami wyborcy ryszcza,obudziliscie się reka w nocniku,co.Sami widzicie jaki jest ten Wasz wybraniec,zoro spełnienia obietnic.A takim był krytykiem bylego burmistrza p. Koprowiaka.Pan Wroblewski tez był niekompetentny na stanowisku dyr.MOK,a teraz zajmuje te somo stanowisko w Nowym Miescie Lubawskim.No i kto tu jest niekompetentny?Pozdrawiam

  Ocena komentarza: warty uwagi (22) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. maniok #1695335 | 195.136.*.* 21 mar 2015 13:57

   Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Podobnego steku bzdur nie słyszałem od dawna, ludzie zacznijcie coś robić ze sobą, bo na samej krytyce obecnego burmistrza daleko nie zajedziecie. Pani Kamilo ma Pani rację, że poziom tych bzdetów trąci tanią, zjełczałą kiełbasą. Pozdrawiam Panią, bo umiała Pani wziąć sprawy w swoje ręce i wyjechać do pracy, a nie siedzieć na doopie i jęczeć jak jest źle. Zakładam, że Pani nowy burmistrz nie wadzi. Pozdrawiam.

  2. ola #1695277 | 217.99.*.* 21 mar 2015 12:30

   Wszystkim wiadomo ze kampania była sterowana przez Iławiaków i teraz posadki im się należą jak nic . A reszta chołoty do imperium kniec i kropka. Nie ma nic za darmo .

   Ocena komentarza: warty uwagi (42) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. kamila gacioch #1694376 | 88.70.*.* 20 mar 2015 09:34

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Posiadam wszystkie predyspozycje i wiele pomyslow...... brak mi tylko wyksztalcenia :-)

    Pokaż wszystkie komentarze (34)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages