Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

PCK organizuje zbiórkę krwi na rzecz chorego na ostrą białaczkę

2015-08-03 13:10:33 (ost. akt: 2015-08-03 13:50:14)
Każda osoba, która zamierza oddać krew najpierw musi się zarejestrować. Robi się to na miejscu. Zdjęcie z soboty 25 lipca podczas zbiórki przy Intermarche

Każda osoba, która zamierza oddać krew najpierw musi się zarejestrować. Robi się to na miejscu. Zdjęcie z soboty 25 lipca podczas zbiórki przy Intermarche

Autor zdjęcia: Magdalena Rogatty

W sobotę 8 sierpnia PCK organizuje zbiórkę krwi na rzecz Mieczysława Wiśniewskiego, który choruje na ostrą białaczkę szpikową. Odbędzie się ona w Kisielicach. Dla chętnych z Iławy zorganizowany będzie transport.

Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "Florian" z Kisielic oraz rodzina cierpiącego na ostrą białaczkę szpikową Mieczysława Wiśniewskiego zapraszają chętnych do udziału w zbiórce krwi dla chorego.
Akcja honorowego krwiodawstwa odbędzie się w sobotę 8 sierpnia w remizie OSP Kisielice ul. Polna 1, rejestracja w godz. 8:00-10:00.
Dla osób nieposiadających własnego transportu zapewniamy kursy busem z Iławy, który będzie podstawiony przy Gimnazjum nr 2 na Osiedlu Podleśnym o godz. 7:30 i 8:30. Więcej informacji udziela córka pana Mieczysława pod nr 512-976-847. Liczy się każda kropla ratującej życie czerwonej substancji.


Mariusz Brzozowski - rzecznik PCK Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages