Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Piłkarski puchar premiera RP — adepci futbolu z Kisielic grają dalej

2015-09-22 11:08:41 (ost. akt: 2015-09-22 10:13:23)

Autor zdjęcia: archiwum Orlika

Na Orliku w Kisielicach odbyły się eliminacje gminne piłkarskiego turnieju o Puchar Premiera RP. W turnieju zagrali chłopcy w wieku 10-12 lat.

Celem turnieju było promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad fair play, aktywizacja społeczności lokalnych oraz zachęta do wspólnego organizowania różnorodnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu ,,Moje boisko ORLIK 20012".

Do zawodów zgłosiły się cztery drużyny z gminy Kisielice: SP KISIELICE, SP KISIELICE II, SP GORYŃ, SP ŁĘGOWO. Turniej rozpoczęto uroczystym przywitaniem wszystkich uczestników przez animatora Orlika - Karola Różańskiego. Po rozgrzewce przystąpiono do rozgrywek. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym". Ostatecznie po zaciętej rywalizacji i grze fair play najlepsza okazała się drużyna SP KISIELICE.

Rozgrywki zakończono uroczystym wręczeniem pucharów, dyplomów oraz różnorodnych gadżetów uczestnikom turnieju jak i również opiekunom drużyn. Zwycięski zespół będzie reprezentował gminę w dalszych rozgrywkach o Puchar Premiera RP.

— Trzymamy kciuki za młodych piłkarzy i życzymy dalszych zwycięstw oraz gry w powiatowym turnieju — mówi Karol Różański.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages