Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

60-latek z Kisielic znęcał się nad żoną. Sprawę zgłosił syn

2016-01-21 14:57:03 (ost. akt: 2016-01-21 14:56:28)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

60-latek zatrzymany w policyjnym areszcie po tym, jak zachowywał się agresywnie wobec swojej żony. O wszystkim policjantów poinformował syn kobiety, która sama bała się zadzwonić na policję.

Niestety, jak większość sprawców awantur domowych, był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Do Posterunku Policji w Kisielicach przyszedł mężczyzna. Oświadczył, że jego ojciec znęca się nad matką. Dodał, że kobieta boi się to zgłosić, dlatego on przyszedł i poinformował o wszystkim policjantów. Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres, awantura domowa jeszcze trwała. Ustalono, że pijany 60 -latek wszczęła kłótnię ze swoją żoną. Mężczyzna był agresywny, wyzywał ją, popychał oraz groził pozbawieniem życia. Kobieta oświadczył, że w obawie o własne życie i zdrowie nie może spać w nocy ponieważ boi się, że mąż zrobi jej krzywdę. 

Odseparowano go od kobiety
Niestety mieszkaniec Kisielic nie uspokoił się nawet w obecności policjantów. Jedynym sposobem, by zapewnić spokój i bezpieczeństwo było odseparowanie go od żony. Dlatego 60 - latek noc spędził w policyjnym areszcie.

To nie pierwszy raz
W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że takie zachowanie 60– latka trwa już od dłuższego czasu. Mężczyzna będąc pod działanie alkoholu wszczyna awantury z żoną, niszczy sprzęt domowy oraz grozi jej pozbawieniem życia. W związku z powyższym policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego.   

Grozi mu do 5 lat
Kodeks karny za fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages