środa, 24 kwietnia 2019. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Przyszli policjanci i rolnicy opuścili mury szkoły w Kisielicach

2016-05-06 09:11:53 (ost. akt: 2016-05-06 09:15:22)

Autor zdjęcia: KPP Iława

W Zespole Szkół Rolniczych w Kisielicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych, podczas którego miało miejsce pożegnanie absolwentów klasy liceum ogólnokształcącego o profilu policyjnym. Mury szkoły opuścili również absolwenci klasy technikum rolniczego.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczął ostatni dzwonek. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły głos zabrał dyrektor Piotr Piątkowski, który powitał zebranych absolwentów i zaproszonych gości. W uroczystości wziął udział również p.o. komendanta powiatowego policji w Iławie podinsp. Robert Mikusik, ponieważ progi szkoły opuszczali także absolwenci liceum ogólnokształcącego o profilu policyjnym.

Dyrektor wręczył świadectwa tegorocznym absolwentom gratulując ukończenia szkoły i życząc powodzenia podczas zdawania egzaminu maturalnego. Uczniowie otrzymali również nagrody za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe czy działalność na rzecz szkoły i środowiska. Specjalne podziękowania otrzymali rodzice nagrodzonych maturzystów, którym dyrektor szkoły wręczył listy gratulacyjne.

Do życzeń i gratulacji przyłączył się również podinsp. Robert Mikusik. Jak podkreślił, przed kończącymi szkołę jeszcze wiele życiowych wyborów, matura i być może służba w formacjach mundurowych. Wielu planuje przystąpić do rekrutacji w policji. Komendant przekazał życzenia powodzenia podczas matury oraz udanych wakacji.

Jak dodał dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Kisielicach Piotr Piątkowski, przed absolwentami nowe wyzwania, związane z dorosłym już życiem - pierwsze z nich to właśnie egzamin maturalny.
Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia i wielu sukcesów!

źródło: KPP Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. lump #1988397 | 91.240.*.* 7 maj 2016 09:11

  szkoła zdechła przez dyrektora ciape

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Ormowiec #1987723 | 46.186.*.* 6 maj 2016 09:26

  Klasy o profilu policyjnym, nie mają żadnego związku z ewentualnym przejściem kwalifikacji do służby w Policji Nic innego jak wielka ściema. Jeśli kandydat nie ma ogłady intelektualnej i także jest na niskim poziomie sprawności fizycznej, a co najważniejsze, jest spoza środowiska policyjnego, jest bez szans. Dzis do policji idą osobnicy z wyrachowania do przyszłych stałych zarobków i pracy, jak też do wyższej niż przeciętna emerytura. Ta prawda jest okrutna, ale prawda. Z naszych czasów, nikomu przez myśl przyszła emerytura i wyższe zarobki od przeciętnych czy w szkolnictwie i na urzędach.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages