Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Jechał z niezabezpieczonym ładunkiem, który rozlał się na jezdnię. Nie miał prawka i ubezpieczenia OC

2016-06-30 13:27:25 (ost. akt: 2016-06-30 13:31:17)
Zdjęcie jest illustracją do treści

Zdjęcie jest illustracją do treści

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Nie zabezpieczył ładunku, który rozlał się na drogę. Okazało się, że nie miał przy sobie prawa jazdy, ubezpieczenia OC, które było już nieaktualne. Badania techniczne pojazdu było nieważne. 35 - latek został ukarany mandatami.

Policjanci z Posterunku w Kisielicach interweniowali w jednej z miejscowości w gminie. Funkcjonariusze ustalili na miejscu, że 35 – letni mieszkaniec powiatu nowomiejskiego zbyt słabo zabezpieczył przewożony ładunek, co doprowadziło do przemieszczenia się transportowanej masy i wypłynięcia jej na zewnątrz naczepy. Kierowca nie miał przy sobie prawa jazdy, ubezpieczenia OC i ważnych badań technicznych auta.
Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o zanieczyszczeniu drogi. Na miejsce pojechali policjanci z posterunku w Kisielicach. Zanieczyszczenia na drodze sięgały 4 km. Funkcjonariusze przeprowadzili na miejscu czynności i zobowiązali mężczyznę do oczyszczenia drogi. W trakcie dalszych czynności okazało się, że mieszkaniec powiatu nowomiejskiego nie ma przy sobie prawa jazdy oraz dokumentu ubezpieczenia OC, które było i tak już nie ważne, a samochód miał nieaktualne badania techniczne. 30 – latek  za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem.


KPP Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages