Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Pokłócił się z konkubiną i jej mamą. W nerwach wyrwał kabel telefoniczny i potłukł trzy szyby

2016-11-04 13:02:08 (ost. akt: 2016-11-04 13:29:59)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Kisieliccy policjanci wspólnie z prokuraturą zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko mieszkańcowi Susza. 33-latek stłukł trzy szyby w jednym z budynków mieszkalnych w gminie Kisielice oraz zerwał kabel telefoniczny. Mężczyzna w najbliższym czasie ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Policjanci z posterunku policji w Kisielicach wspólnie z prokuraturą prowadzili dochodzenie przeciwko mieszkańcowi Susza. — Z ustaleń śledczych wynika, że sprawca zerwał kabel telefoniczny, a następnie poprzez kilkukrotne uderzenie metalowym przedmiotem w okna budynku mieszkalnego zbił trzy szyby — mówi Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa komendy powiatowej policji w Iławie.

Policjanci przyjęli zawiadomienie od pokrzywdzonego oraz przesłuchali świadków. W trakcie przeprowadzonego postępowania ustalili, że sprawcą jest 33 – letni mieszkaniec Susza. Policjanci zatrzymali mężczyznę, a materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu.

— Okazało się, że 33 – latek pokłócił się ze swoją konkubiną i jej mamą, a następnie w złości zerwał kabel telefoniczny i potłukł trzy szyby. Mieszkaniec Susza w najbliższym czasie ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. Kodeks karny za zniszczenie mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności — dodaje Joanna Kwiatkowska.

źródło: KPP Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages